O nás

História v skratke

Spoločnosť Strojsros spol. s.r.o. bola založená v roku 1997 inžinierom Jánom Kozáčikom. V roku 2005 sa k nemu pripojil jeho syn Ján ml., ktorý zodpovedá sa výrobný program. Pôvodne sa firma zaoberala výrobou oceľových konštrukcií, zámočníckou výrobou a výrobou jednoúčelových zariadení.

Postupne so zvyšujúcimi sa nárokmi zákazníkov sa začala zvyšovať technologická náročnosť vyrábaných produktov. Firma rozšírila svoj technologický park o moderné CNC zariadenia, čím sa rozbehli úspešné spolupráce so zahraničnými spoločnosťami.

Aby sme zabezpečili dôsledné oddelenie výroby produktov z nerezovej ocele a produktov z čiernej ocele, v roku 2012 sme otvorili novú prevádzku v Hornej Lehote. Táto prevádzka je zameraná výhradne na výrobu technických zariadení z nerezovej ocele, strojov pre potravinársky priemysel, sorting a energetiku.

Od roku 1997 sme prešli veľký kus cesty. Z malej rodinnej firmy s 5 zamestnancami je dnes moderná spoločnosť, s vlastným nákupným oddelením, šikovnými konštruktérmi a vývojármi. Každým rokom sa snažíme investovať do nových technologických zariadení a modernizovať pracovné prostredie pre svojich zamestnancov.

Veríme, že spokojnosť a lojalita našich zamestnancov sa odrážajú v spokojnosti a lojalite našich zákazníkov.

22

rokov na trhu

281

ton spracovanej ocele v roku 2019

10821

zrealizovaných projektov

1384

vibračných dopravníkov

Poslanie a filozofia

Poslaním spoločnosti STROJSTROS je výroba excelentného produktu, ktorý uspokojí aj tie najvyššie nároky zákazníka. Využívame naše technológie a know how k tomu, aby sme sa odlíšili produktom i službami. Neustále sa rozvíjame a napredujeme. Sme rodinná firma, ktorej hodnoty spočívajú v udržateľnosti, lokálnosti a spoľahlivosti dlhodobého partnera.

Myslíme globálne, konáme lokálne.

Ján Kozáčik – riaditeľ spoločnosti

Ukážka areálu spoločnosti